Dimphy Lichtveld en Hilde Goossens, exposeren hun werk bij EM Studio Gallery in Amsterdam. Dimphy Lichtveld toont naast nieuw werk ook werk dat bij de Textiel Beurs in oktober 2022 heeft gehangen. Als multimedia kunstenaar blijft textiel vaak het uitgangspunt in haar kunstwerken die ze graag combineert met materiaal waar je dat niet verwacht. In haar nieuwe werk is dat porcelein i.c.m. textiel.
OPENING op zaterdag 15 maart vanaf 16:00 uur
DIMPHY CO
Dimphy Lichtveld, Beniers Draad & Leer Kracht
: ” Mijn kunst ontstaat en ontwikkelt zich als ik me laat inspireren door de omgeving en de beschikbare materialen. De laatste jaren werk ik met duurzaam geproduceerde materialen en geniet ik ervan om de natuur in mijn kunst te verwerken.”
Hilde Goossens ” De natuur als tuin. Ongerepte wildernis getransformeerd in natuurlijke landschappen.We houden ervan om onze eigen tuin te creëren. Het beste en het slechtste van ons groeien in deze tuinen. Verhalen van groei en verval. Alles is kwetsbaar. Schoonheid is te vinden in ‘slijtage’. Mijn nieuwsgierigheid volgen in georganiseerde chaos. In de hoop het vluchtige te transformeren in iets dat duurzamer is. Gusta H.”